Menu

Wigilia Paschalna

Licznik

Liczba wyświetleń:
4061758

Statystyki

4. Niedziela Wielkanocna - 22.04.2018

  • Zapraszamy dzisiaj o godz. 16.00 na ewangelizację na placach. Spotykamy się na placu sportowym przy rondzie im. Rotmistrza Pileckiego.
  • Msza św. w int. Ojca św., Radia MARYJA i TV Trwam we wtorek o godz. 18.00.
  • Zapraszamy na szkołę biblijną pt. „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”, którą poprowadzi w naszej parafii ks. dr Jose Maniparambil z Indii od czwartku (26 kwietnia) do niedzieli (29 kwietnia). W ramach szkoły biblijnej w piątek, 27 kwietnia o godz. 18.00, będzie sprawowana Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Szczegóły na plakacie i naszej stronie internetowej.
  • Zachęcamy do udziału w Pielgrzymce Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Niechobrzu, która wyruszy z naszej Parafii 1 maja (wtorek) o godz. 7.30.
  • W naszym Sanktuarium w Górce Klasztornej przygotowywana jest Kaplica Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Każdy z nas może zostać współfundatorem monstrancji przeznaczonej do tej Kaplicy, która zostanie wykonana ze srebra i złota. W związku z tym prowadzimy zbiórkę złomu srebra i złota (łańcuszki, pierścionki i inne precjoza – uszkodzone lub całe). Dar można złożyć w kancelarii w godzinach urzędowania.
  • Mieszkańcom bloku przy ul. Zbyszewskiego 10 dziękujemy za ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza św. w ich intencji – w niedzielę, 29 kwietnia, o godz. 10.30 W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloku przy ul. Zbyszewskiego 13.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

HASŁO ROKU

Jesteśmy napełnieni
Duchem Świętym

Dzisiaj jest

czwartek,
26 kwietnia 2018

(116. dzień roku)

Święta

Czwartek, IV Tydzień Wielkanocny
Rok B, II
Dzień Powszedni

Liturgia Słowa

Prowincja Polska MSF

Wyszukiwanie