Menu

I Komunia św.

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń:
5518963

Statystyki

14. Niedziela Zwykła - 5.07.2020

1. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Filipa Manikowskiego MSF. Ksiądz Filip przyszedł do nas z domu zakonnego w Poznaniu. Życzymy Księdzu Filipowi wielu łask i opieki Świętej Rodziny w pracy kapłańskiej w naszej wspólnocie zakonnej i parafialnej.

 

2. Z dniem 1 lipca br. Ksiądz proboszcz Grzegorz Kałdowski został ponownie mianowany na trzyletnią kadencję przełożonego wspólnoty Misjonarzy Świętej Rodziny w Rzeszowie.

 

3. Dzisiaj, na prośbę Biskupa Jana, po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w powodziach na Podkarpaciu.

 

4. Przypominamy, że od dzisiejszej niedzieli aż do końca wakacji nie będzie Mszy św. o godz. 15.00 i 18.00, a Msza św. wieczorna odprawiana będzie o godz. 20.00. Koronka do Miłosierdzia Bożego w niedzielę o godz. 15.00. Przez cały okres wakacji zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty i pojednania przed Mszą św., bo nie zawsze będzie to możliwe w trakcie Mszy św.

 

5. Kancelaria Parafialna czynna jest co drugi dzień, tj.: w poniedziałek, środę i piątek o stałych godzinach. W sprawach losowych zawsze można kontaktować się z kapłanami w domu zakonnym.

 

6. W tym roku jubileusz 25. lecia profesji zakonnej obchodzi pochodząca z naszej parafii s. Katarina Hodyr. Uroczystości jubileuszowe odbędą się w domu sióstr elżbietanek w Oslo. W poniedziałek o godz. 18.00 w naszym kościele zostanie odprawiona Msza św. w jej intencji. Polecamy s. Katarinę Waszej modlitwie.

 

7. Mieszkańcom szeregówek przy ul. Stojałowskiego dziękujemy za złożoną ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza w ich intencji – w niedzielę, 12 lipca o godz. 20.00. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloku Stojałowskiego 4 klatki 1 – 5.

 

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. 

Transmisja na żywo

HASŁO ROKU

WIELKA TAJEMNICA
WIARY

Dzisiaj jest

środa,
08 lipca 2020

(190. dzień roku)

Święta

Środa, XIV Tydzień zwykły
Rok A, II
Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezb.

Liturgia Słowa

Prowincja Polska MSF

Jesteśmy na...