Menu

25. lat ADS-u

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń:
4354629

29. Niedziela zwykła - 21.10.2018

1.      Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30. Dzieci – we wtorek i czwartek o godz. 16.30. Zachęcamy nowe osoby do włączenia się we wspólnotę Żywego Różańca. Swoje zgłoszenie można wrzucić do skrzynek na stolikach z prasą.

2.     Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny. Każdego dnia w modlitwie różańcowej będziemy polecać Matce Bożej misjonarzy i dzieła misyjne Kościoła. Koło Misyjne rozprowadza po każdej Mszy św. kalendarze jako cegiełki na wsparcie dzieł misyjnych. Natomiast w środę odbędzie się zbiórka MAKULATURY NA MISJE. Kontener na makulaturę będzie ustawiony na placu kościelnym przez cały dzień.

3.      Jutro liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża. Po każdej mszy św. okazja do oddania czci relikwiom świetego.

4.     Msza św. w int. Ojca Św., Radia Maryja i TV Trwam we wtorek o godz. 18.00.

5.      Rozstrzygnięcie konkursu „Staś Kostka patronem dzieci i młodzieży” w czwartek w czasie nabożeństwa różańcowego z udziałem dzieci o 16.30.

6.     Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 10.30 w dolnym kościele.

7.      Wspólnotę FAUSTINUM i wszystkich czcicieli Miłosierdzia Bożego zapraszamy na mszę w przyszłą niedzielę o godz. 15.00. Po mszy okazja do oddania czci relikwiom św. Faustyny.

8.     W przyszłą niedzielę przypada 10. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku modlić się będziemy za Kościół w Pakistanie.

9.     Dzisiaj we wszystkich kościołach w Polsce odbywa się liczenie wiernych uczestniczących w Mszach św. i przystępujących do Komunii św., prowadzone na zlecenie Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego.

10.  Na stolikach z prasą wyłożone są kartki wypominkowe, które można składać w kancelarii i zakrystii. Prosimy o czytelne wypisywanie imion zmarłych, których chcemy polecić modlitwie Kościoła.

11.   Zapraszamy na diecezjalną pielgrzymkę do Ziemi Świętej w kwietniu przyszłego roku. Informacje na afiszu.

12.  Mieszkańcom bloku Solarza 2 kl. 3 i 4 dziękujemy za ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza św. w ich intencji w niedzielę, 28 października o godz. 18.00. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców szeregówek przy ul. Rataja.

13.  Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Do wieczności odeszły: śp. Zofia Dybaś (lat 84) z ul. Stojałowskiego 12 i śp. Stefania Głowik (lat 92) z ul. Pleśniarowicza 3. Polecajmy je Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie…

HASŁO ROKU

Jesteśmy napełnieni
Duchem Świętym

Dzisiaj jest

wtorek,
23 października 2018

(296. dzień roku)

Święta

Wtorek, XXIX Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Jana Kapistrana, prezbitera albo wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego, biskupa

Liturgia Słowa

Prowincja Polska MSF

Jesteśmy na...

Statystyki