Menu

Nowy rok formacyjny

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń:
5660701

Statystyki

24. Niedziela Zwykła - 13.09.2020

1.  W ramach duchowy przygotowań do Misji Świętych wysłuchaliśmy dzisiaj słowa Bożego, które wygłosił ks. Stanisław Malinowski MSF. W najbliższym czasie ministranci rozniosą do skrzynek pocztowych foldery ze szczegółowym planem Misji. Informujemy, że intencje mszalne zamówione na godz. 7.00 w dniach od 5 do 10 października zostaną odprawione o godz. 9.00. Jeśli ktoś z ofiarodawców pragnie przenieść intencję na inną godzinę, prosimy o kontakt w kancelarii. Przepraszamy za utrudnienia.

2.  W poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 17.30 (różaniec o 17.00). W tym dniu będzie można złożyć ofiarę na Grób Pański w Jerozolimie.

3.  We wtorek wspomnienie NMP Bolesnej. Msza św. o godz. 18.00 będzie sprawowana w int. Apostolstwa Dobrej Śmierci.

4.  Msza św. o szacunek dla życia od poczęcia do naturalnej śmierci w środę o godz. 18.00.

5.  Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie w piątek o godz. 18.00.

6.  Zapraszamy oazowiczów i wszystkich uczniów od czwartej klasy szkoły podstawowej, którzy chcieliby należeć do Oazy, na spotkania w najbliższy piątek. O godz. 16.30 spotkanie dla Oazy Dzieci Bożych. A na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie zapraszamy oazowiczów.

7.  Liturgiczna Służba Ołtarza zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcieliby służyć Bogu przy ołtarzu: chłopców ze szkoły podstawowej i średniej oraz starszych. Chętni proszeni są o zgłoszenie się do ks. Filipa. Zbiórka kandydatów, ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 14.00.

8.  W sobotę Uroczystość NMP Saletyńskiej. Dla naszego Zgromadzenia jest to święto patronalne. Prosimy o modlitwę w intencji nowych i świętych powołań do Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny.

9.  Nabożeństwo misyjne i spotkanie Koła Misyjnego – w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.

10.  Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 w dolnym kościele.

11.  Prosimy rodziców dzieci, które 20 czerwca przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej, o odebranie w kancelarii parafialnej zdjęć i filmów z tej uroczystości.

12. Mieszkańcom bloku Solarza 19 dziękujemy za złożoną ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza w ich intencji – 20 września o godz. 10.30. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloku Solarza 16.

13.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Transmisja na żywo

HASŁO ROKU

WIELKA TAJEMNICA
WIARY

Dzisiaj jest

piątek,
18 września 2020

(262. dzień roku)

Święta

Piątek, XXIV Tydzień zwykły
Rok A, II
Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika

Liturgia Słowa

Prowincja Polska MSF

Jesteśmy na...